پخش عمومی تراکت در بوشهر
پخش عمومی تراکت در بوشهرپخش عمومی تراکت در بوشهر

پخش عمومی تراکت در بوشهر

كد محصول : gtb6
قيمت : 100 تومان
0
از 0 نظر

برای تبلیغ وسیع در کل شهر بوشهر راه های دیگر هم هست با پخش تبلیغات چاپی شما در سطح شهر بوشهر بوسیله بازاریابهای مطمئن و کارآزموده ، کارهای پخش تبلیغات چاپی را به ما بسپارید.راههای زیادی برای تبلیغ محصولات وجود دارد و هر تولید کننده یا فروشنده می تواند به هر طریقی برای تبلیغ محصولات خود  اعم از تولیدی یا فروشی خود را به معرض دید مردم یک شهر ، شهرستان برساند که یکی از این راهها چاپ تبلیغات محصول مورد نظر می باشد که برای سرعت دادن در شناخت سریع یک محصول می تواند موثر و کارساز باشد .
بازاریابهای پخش محصولات تبلیغاتی وظیفه پخش  تبلیغاتهای چاپی  شما را بعهده دارند که با پراکنده شدن در سطح شهر و توزیع تراکت و روزنامه ها و آگهی نامه ها کار را برای شما آسان کردند .
پس اگر می خواهید محصولی که دارید را سریع به همه معرفی کنید کارهای پخش تبلیغاتی را به ما بسپارید ، بازاریابهای ما در کار خود استاد هستند امتحان کنید .

نرخ نامه زیر جهت پخش تراکت در  بوشهر می باشد که با نرخ قابل توجه و تخفیفاتی جهت ارائه خدمات به مشتریان در نظر گرفته شده است و تبلیغاتی که جنبه عمومیت دارد و شما می خواهید در عرصه بازار برند خود را به خوبی معرفی کنید قابل اجرا می باشد که شما دوست گرامی با انتخاب ما به هدفتان خواهید رسید .

نرخ نامه پخش تراکت در بوشهر :

با افزایش تعداد  درخواست، مبلغ کاهش می یابد که جدول تخفیف به شرح زیر است:
✳️ کمتر از 1000عدد :              نرخ 100 تومان یک برگ تراکت
✳️ بین1001تا 5000:              نرخ   50  تومان یک برگ تراکت
✳️ بیشترین  5001:                نرخ  35   تومان یک برگ تراکت


قیمت اعلان شده برای پخش 1 عدد تراکت در محلهای و مکانهای  انتخابی شما می باشد و اگر برای هر تعداد برگ تراکت می خواهید به هدف مورد نظرتان برسید لطفا تعداد تراکت ها ی قابل پخش را حتما ذکر نمایید .( از توجه شما و از انتخاب خوبتان سپاسگذاری می کنم )


 


مشتری گرامی، انتخاب فیلد های ستاره دار جهت ثبت سفارش الزامی است.
*-----انتخاب گزینه----
مشتری گرامی، انتخاب فیلد های ستاره دار جهت ثبت سفارش الزامی است.

برچسب هاي :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي